Остання редакція: 31 травня 2022

Всеукраїнська студентська наукова конференція приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога в галузі селекції і насінництва ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВА

На кафедрі математики і фізики Уманського НУС в режимі онлайн проводились засідання двох підсекцій.

В підсекції математики взяли участь 17 студентів першого і другого курсів факультетів економіки і підприємництва, інженерно-технологічного та лісового і садово-паркового господарства, а також викладачі кафедри математики і фізики..

В доповідях та презентаціях студентів були висвітленні теми: історія розвитку математики та математичних понять; сучасні проблеми математичної науки; прикладне застосування математики та математичне моделювання фізичних і природничих процесів.

З великим захопленням і цікавістю присутні сприймали виступи доповідачів.

Найкращими визнані доповіді:

I місце - студентка 21-зм гр. ОЛІЙНИК Сніжана за доповідь «Троянди Гвідо Гранді», керівник к.ф-м.н. доцент ПОБЕРЕЖЕЦЬ Іван;

II місце – студент 11мб-о гр. ВОЙТИК Анна за доповідь, «Фрактали у природі» керівник ст. викладач ЛЕЩЕНКО Світлана;

III місце - студент 11- кн гр. ШТЕРЦ Ростислав за доповідь «Нумерологія», керівник к.ф-м.н. доцент ПОБЕРЕЖЕЦЬ Іван та СТРАТАН Ірина, студ. 11-о гр.

за доповідь «Some about the area of a flat figure and numbers », керівник ст. викладач ЛЕЩЕНКО Світлана.

Відповідно до програми конференції в підсекції фізики виступили з доповідями 14 студентів інженерно-технологічного факультету і факультету лісового і садово-паркового господарства.

В доповідях студентів на науково-популярному рівні були висвітленні проблеми сучасної фізики, енергозберігаючих технологій, біофізики та екології. Незважаючи на реферативний характер підготовлених матеріалів, більшість виступів були заслухані з високою зацікавленістю та викликали обговорення.

За найбільш змістовні дослідження призові місця розподілені:

І місце – студент 11-ім гр. Скоп Олександр за доповідь «Прикладне застосування основ термодинаміки», керівник доц. Побережець Іван;

ІІ місце – студентка 11-т гр. Коберник Вероніка за доповідь «Застосування законів механіки в технологічних процесах», керівник доц. Побережець Іван;

ІІІ місце – студентка 11-зм гр. Москаленко Анна за доповідь «Фізика стихійних лих», керівник доц. Ковальов Леонід.