Остання редакція: 29 травня 2019

Визнання наукових досягнень кафедри

Урочиста Академія з нагоди Дня науки в Уманському національному університеті садівництва зібрала чимало науковців професорсько-викладацького складу університету. Багато гарних слів та побажань від керівництва університету, гостей і посадовців міста Умані та району було сказано на цьому зібранні.

Кращі науковці університету були відзначені почесними грамотами. Зокрема, завідувача кафедри, професора Володимира Євгенійовича Березовського нагороджено почесною грамотою Черкаської обласної ради за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, плідну наукову діяльність та з нагоди Дня науки, а колектив кафедри математики і фізики Уманського НУС отримав почесну грамоту за високу опублікованість у фахових виданнях України, провідних закордонних та виданнях, що включені до наукометричних баз Scopus, Web of Science, винахідницьку діяльність.