Остання редакція: 04 червня 2023

Світла пам'ять – СВІТЛІЙ ЛЮДИНІ

Колектив кафедри математики і фізики Уманського НУС з глибоким сумом сповіщає, що на 62 році пішов із життя БЕРЕЗОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЄВГЕНІЙОВИЧ, завідувач кафедри математики і фізики, кандидат фізико-математичних наук, професор, Вчений секретар УНУС, відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти і науки ІІІ ступеня, заслужений працівник освіти України.

Це велика і непоправна втрата .

Володимир Євгенійович з 1999 до 2023 був завідувачем кафедри. Чудовий викладач. Його лекціями захоплювались не тільки студенти, але й викладачі, і не тільки в Україні, але й за кордоном.

Більше двадцяти років співпрацював з науковцями кафедри алгебри і геометрії Університету Палацького в Оломоуці. (Чеська Республіка), та Одеського національного університету харчових технологій. Під його керівництвом отримали наукові ступеня три наукові здобувачі.

Всі будуть пам’ятати Володимира Євгенійовича як інтелігентну, привітну та приємну у спілкуванні людину, який обожнював життя.

Світла пам'ять – СВІТЛІЙ ЛЮДИНІ…