Остання редакція: 27 травня 2019

Широсердечна вдячність

Висловлюю зворушену вдячність колективу Уманського національного університету садівництва, зокрема, кафедрі математики і фізики, за високе пошанування до їх колишнього колеги, який нещодавно пішов із життя – колишнього завідувача кафедри фізики і математики, доцента, кандидата фізико-математичних наук Фака Володимира Григоровича.

З Володимиром Григоровичем ми прожили в шлюбі 52 щасливих роки. Покійний чоловік викладав у цьому закладі вищої освіти понад 30 років, з них 20 – завідував кафедрою фізики і математики, із співробітниками якої його поєднували дуже дружні і тісні стосунки ще десять років потому. В час моєї найтяжкої втрати вони найперші проявили багато турботи й діяльної допомоги в організації гідних похоронів, якіх заслуговувала ця людина. Буду довічно вдячна їм за це.

А ще зігріваюсь думкою про те, що не втрачаються попри всі складності нинішнього життя такі благородні людські риси, як доброта і щиросердечність.

З щирою вдячністю – Раїса Фак, дружина покійного.