+38 (04744) 3-23-47
Меню
Остання редакція: 03 квітня 2020

Викладачі кафедри математики і фізики працюють у штатному режимі згідно з розкладом занять та дотриманням рекомендацій МОЗ та ВООЗ

Під час карантину навчання в Уманському національному університеті садівництва відбувається дистанційно.

Викладачі кафедри математики і фізики працюють у штатному режимі згідно з розкладом занять та дотриманням рекомендацій МОЗ та ВООЗ.

Така форма навчання дає можливість підвищити якість освітніх послуг шляхом залучення до підготовки та проведення дистанційного навчання, створення навчальних Web-ресурсів висококваліфікованих викладачів, фахівців-практиків з різних галузей. Студенти отримують повні електронні конспекти лекцій за програмою денної форми навчання. Дистанційне Інтернет-навчання сприятливо позначається і на особистісному розвитку, підвищуючи рівень самоорганізації і відповідальності, удосконалюючи рівень комп’ютерної грамотності не тільки студентів, а й викладачів.

Звичайно, що дистанційне навчання не зводиться лише до роботи в системі Moodle. Дистанційним є також навчання за допомогою переписки між викладачами та студентами, створення груп у соціальних мережах для вивчення окремих курсів. Так викладачі кафедри математики і фізики Лещенко С.В. та Ненька Р.В. створили групи у Viber для вивчення студентами нашого університету курсу вищої математики.

До безсумнівних переваг такої форми навчання варто віднести високу швидкість комунікацій, відсутність тимчасових і просторових обмежень для спілкування, можливість використовувати різні форми подачі навчального матеріалу.

Під час карантину викладачі кафедри математики і фізики активно займаються методичною та науковою роботою. Лише за цей час мають публікації, що цитуються в наукометричних базах Skopus та Web of Science, Березовський В.Є., Ненька Р.В. та Лещенко С.В. Студенти також готують роботи до студентської наукової конференції з математики і фізики.

Проводиться профорієнтаційна робота в соціальних мережах не лише з майбутніми випускниками Савранського району Одеської області, за яким кафедра закріплена.

Другого квітня дистанційно відбулося засідання кафедри математики і фізики. Члени кафедри доповіли про результати навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи з 12 березня по 1 квітня 2020 року і поділилися з планами на майбутнє.

Не зважаючи на карантин, викладачі кафедри математики і фізики намагаються як найкраще використати цей час для поліпшення навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи.