Остання редакція: 16 листопада 2020

Про проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

В олімпіаді брали участь 15 студентів факультетів економіки і підприємництва, інженерно-технологічного, садово-паркового господарства.

Найактивнішими виявилися студенти факультету економіки і підприємництва, а саме 11-ф групи.

Учасникам олімпіади були запропоновані 5 завдань різного рівня складності, які вимагають як знань теоретичного матеріалу, так і навичок логічного мислення. Найцікавішою для студентів виявилась логічна задача. Найскладнішим було завдання на знаходження границі функції. Майже всі учасники справились із геометричною задачею.

Проаналізувавши результати, можна зробити висновок, що студенти, які брали участь в олімпіаді, мають непогані знання з шкільного курсу математики та з курсу "Вищої математики", і вміють їх застосовувати при розв’язуванні задач.

Переможцями І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з математики у 2020/2021 н.р. стали:

І   –  Заярна Вікторія Олегівна,  11 – ф група;

ІІ  –  Андрусішина Надія Вікторівна, 11 – ф група;