Остання редакція: 14 травня 2022

Геометричний семінар, інформація

Кафедрою математики і фізики 14 травня 2022 року в режимі онлайн проведено Геометричний семінар, в якому брали участь викладачі Одеського національного університету харчових технологій, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва.

З цікавими та змістовними доповідями виступили: завідувач кафедри математики і фізики Уманського НУС, професор Березовський В.Є., доценти кафедри  фізико-математичних наук Одеського національного університету харчових технологій Черевко Є.В., Коновенко Н.Г., Федченко Ю.С., доцент кафедри математики і теорії та методики навчання математики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Яценко С.Є., завідувач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцент Медведєва М.О., декан факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцент Махомета Т.М., доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тягай І.М., доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іщенко Г.В., старший викладач кафедри математики і фізики Уманського НУС Лещенко С.В.

Геометричний семінар традиційно проводиться в нашому університеті навесні. У зв’язку з воєнним часом в цьому році був проведеним в режимі онлайн.