Остання редакція: 05 березеня 2019

Нові навчальні посібники кафедри математики і фізики

В Уманському національному університеті садівництва значну увагу приділяють виданню навчально-методичної літератури.

Викладачами кафедри математики і фізики інженерно-технологічного факультету підготовлено та видано два рекомендованих Вченою радою Уманського НУС навчальних посібника:

«Вища математика. Частина І. Навчальний посібник для студентів інженерно-технологічного факультету», автори Березовський В.Є., Ненька Р.В., Лещенко С.В., Побережець І.І. (ст.);

«Фізика. Навчальний посібник для інженерних спеціальностей», автори Ковальов Л.Є., Побережець І.І.(мол.).

Навчальні посібники створено для підготовки бакалаврів в закладах вищої освіти за спеціальностями «Агроінженерія», «Геодезія та землеустрій», «Комп’ютерні науки», «Харчові технології».

Навчальні посібники спрямовані на підвищення мотивації студентів до навчання, розвитку інтересу до фізико-математичних знань і умінь як засобів досягнення успіху у майбутній професійній діяльності.

Автор матеріалу Ненька Р.В.